x

Giriş Yap

Beni Hatırla
Şifremi Unuttum ?
x

Üye OlÇocuklar için film seçme rehberiniz...

YouTube Kids Türkiye’de de kullanıma açıldı!

24 Nisan 2021 Cumartesi
YouTube Kids Türkiye’de de kullanıma açıldı!

YouTube Kids, Google’ın bir yan kuruluşu olan YouTube tarafından geliştirilen bir çocuk video uygulaması.

Bugüne kadar 106 ülkede 44 farklı dilde aileler ve çocuklar tarafından sevilerek kullanılan, tamamen çocuklara özel bir uygulama olarak tasarlanan YouTube Kids, artık Türkiye’de de kullanıma sunuldu.

Çocuklara daha güvenli bir dijital içerik ortamı sunmak amacıyla tasarlanan YouTube Kids, çocukların müzik, dans, hobi, el sanatları gibi birbirinden farklı birçok kategoride yeni içerikleri, ilgi alanlarına göre kendi başlarına keşfetmelerini daha kolay ve daha güvenli bir hale getirirken ebeveynlerin de çocuklarının bu dijital yolculuklarında onlara rehberlik etmelerini kolaylaştırıyor.  

Mobil uygulama olarak veya web üzerinden ücretsiz kullanılabilen YouTube Kids, 13 yaşın altındaki çocuklar için videoların filtrelenmesini sağlıyor. Anne – babalara çocukların izleyeceği içerikleri seçme, onların ekran başında kalma sürelerini belirleme ve istemedikleri videoları engelleme gibi YouTube videolarını izleme deneyimlerini özelleştirme imkânları da sağlamakta.  

YouTube Kids’in ücretsiz olarak kullanılabilmesi için, sınırlı ve son derece titizlikle seçilmiş az sayıda reklama da yer verilmiş. Ama YouTube Premium aboneliği olanlar YouTube Kids’i reklamsız olarak da kullanabilmekteler...

Kanalı web üzerinden deneyimlemek için hemen aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:

YouTube Kids'i ayarlayın

  

0 Yorum


Yorum Yap