x

Giriş Yap

Beni Hatırla
Şifremi Unuttum ?
x

Üye OlÇocuklar için film seçme rehberiniz...

Dijital Perdede Çocuk Oyunları başlıyor!

21 Nisan 2021 Çarşamba
Dijital Perdede Çocuk Oyunları başlıyor!

Yepyeni bir dijital tiyatro platformu olan MAX Sahne, Uygur Sanat Tiyatrosu iş birliği ile 23 Nisan’da ailelerle dijital ortamda bir araya geliyor.

Türkiye’deki 30 yılı aşan yolculuğunda, paylaştıkça artan mutluluğu kalpten kalbe taşıyarak pek çok ana eşlik eden Algida, 23 Nisan’da aileleri “Haydi Oyuna!” diyerek MAX Sahne’ye, çocuk tiyatrolarını izlemeye davet ediyor. Çocukların hayal gücü ve kişisel gelişimleri için sanatın ve oyunların önemine odaklanan Algida, Max ile ailelere birbirinden keyifli oyunlarla mutluluğun perdelerini aralıyor.  

Ebeveynlerin çocuklarına evde sunabilecek faydalı içerik ve aktivite arayışlarından yola çıkan Algida, özellikle pandemi döneminde tiyatroların perdelerini kapatmasıyla birlikte yaşadığı zorluklara kayıtsız kalamayarak, Max Sahne ile sanata ve tiyatrolara olan desteğini Uygur Sanat işbirliğiyle dijital platforma taşıyor.

Online olarak yayınlanacak birbirinden eğlenceli 6 farklı oyun, çocukların hayal gücü ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte evde verimli zaman geçirmelerine de fırsat veriyor. 

İzleyiciler, her oyunun sonunda en çok sevdikleri karakterleri seçerek finaldeki Max Özel Oyunu’nun kurgusunun oluşmasına katkı sağlayacak. Böylelikle son oyun, izleyicilere en çok ilham veren ve onlar tarafından en çok sevilen karakterlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulacak. 

Tiyatro oyunlarını izlemek isteyenlerin www.maxsahne.com internet sitesi üzerinden kayıt yaptırması gerekiyor.  

 

0 Yorum


Yorum Yap