x

Giriş Yap

Beni Hatırla
Şifremi Unuttum ?
x

Üye OlÇocuklar için film seçme rehberiniz...

Çocuklar için ‘cesur hisset’ kitapları

26 Mart 2021 Cuma
Çocuklar için ‘cesur hisset’ kitapları

hep kitap, Avril McDonald’ın üç kitabını okurlarla buluşturdu: Kurt ve Gölge Canavar, Kurt ve Yavru Ejderha ve Kurt’un Renkli Montu. 

4-7 yaşındaki çocuklar için büyük duygular hakkında küçük hikâyelerden oluşan Cesur Hisset dizisi çocukların duygularını yönetmelerine ve öz farkındalıklarının artmasına yardım edecek basit stratejiler sunuyor.   

Kurt’un Renkli Montu
Bazen birileri bizi incitir. Kendimiz olmaya devam edip kalbimizi açık tutabilmek içinse cesur olmamız gerekir. Bunu yaptığımızda güzel sürprizlerle karşılaşabiliriz!

Kurt ve Gölge Canavar
Hayat bazen korkutucu olabilir ama korkunç şeyleri o kadar da korkunç olmayan hale getirecek pek çok harika yöntem vardır. Hatta bu numaralarla eğlenebilirsiniz bile!

Kurt ve Yavru Ejderha
Kimse endişeleri sevmez. İşte bu yüzden, endişeli bir zihni dinlendirmenin yollarını bilmek iyidir!

Cesur Hisset dizisindeki her bir kitabın sonunda çocukların duygusal gelişimlerine yardımcı olmak isteyen yetişkinlere ilham verebilecek fikir ve etkinlikler yer alıyor. Hikâyelerin mesajlarını destekleyen basit, pratik ve eğlenceli etkinlikler okumayı daha da zenginleştiriyor. Avril McDonald’ın yazdığı, Tatiana Minina’nın resimlediği dizinin diğer kitapları önümüzdeki aylarda yayımlanacak.

Berrak İdiman’ın İngilizce aslından dilimize çevirdiği Kurt ve Gölge Canavar, Kurt ve Yavru Ejderha ve Kurt’un Renkli Montu çocuk kitapları satılan kitapçılarda bulunabilir...

 

0 Yorum


Yorum Yap