TROLLER    6+

7.7 /10
0 Yorum


0 /10   Sizin Notunuz

Oyuncak markasından üretilen renkli bir animasyon macerası...

“Troller” Trol oyuncaklarının, akıllı ve duygusal bir hikayeyle filmleştirilmesinden oluşmuş. Rengarenk karakterlerden oluşan Troller köyü Bergen’ler tarafından işgal edilir. Doğuştan dünyanın en mutlu trolü olan Poppy (Anna Kendrick) daima karamsar, umutsuz ve aksi bir trol olan Branch (Justin Timberlake) ile birlikte arkadaşlarını kurtarmaya çalışır.  


ÇOCUKLA SİNEMA'NIN YORUMU


Rengarenk karakterler, sevimli şarkılar söylüyor ve pozitif mesajlar veriyorlar izleyen çocuklara. “Mutluluk herkesin içinde vardır, yeter ki sen nasıl bulacağını bil” diyor film hikayesiyle. Ayrıca çok umutsuz gibi görünen durumlar yaşansa bile asla pes etmemek gerektiğini anlatıyor. Eğlenmek çok güzel ama bazen de sorumluluklarımızı yerine getirmek zorundayız. Başkalarını da düşünmeliyiz.  Poppy’nin neşesi, pozitif tavırları da kız çocukları için hoş bir rol model oluşturuyor. Ayrıca film çok iyi seçilmiş, bilinen pop şarkılarla dolu.

“Troller” 6+ yaştaki çocuklar için güzel ve eğlenceli bir seçenek. Film Türkçe dublaj seçeneğiyle Prime Video'dan izlenebilmekte. Ayrıca serinin “Troller: Kutlanacak Günler” adlı 26 dakikalık bir özel kısa filmi de Netflix’den izlenebilir. 

DİKKAT: Trol köyünü işgal eden Bergen’ler korkutucu gelebilir bazı hassas çocuklara. Trolleri tehdit ediyorlar ve bazı tehlikeli durumlar yaratıyorlar. * Burak Göral


Pozitif Mesajlar  ****
Flörtöz Durumlar **

Şiddet / Korku öğeleri **
Argo Kullanımı  -
Alkol – Sigara kullanımı  -
Oyuncak isteme potansiyeli  ****


Yorum Yap