x

Giriş Yap

Beni Hatırla
Şifremi Unuttum ?
x

Üye OlÇocuklar için film seçme rehberiniz...

Yaratıcı Çocuk Festivali 25-26 Mayıs'ta

22 Mayıs 2019 Çarşamba
Yaratıcı Çocuk Festivali 25-26 Mayıs'ta

Yaratıcı Çocuk Festivali, 25-26 Mayıs tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta…

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Yaratıcı Çocuk Festivali (YÇF), büyüyen alanı ve zenginleşen içeriği ile her yaştan çocuk katılımcıyı ve ailelerini KüçükÇiftlik Park’a bekliyor. Festival; Faber Castell ana sponsorluğunda, Pınar Kido, Milli Eğitim Bakanlığı, Ozmo, Lego, Çilek Odası, Carrefoursa, QNB Finansbank, BASF, Bahçeşehir Koleji, Sanofi, Dimes, Aptamil, Twin Bilim, Toyzz Shop, Sabri Ülker Vakfı gibi önemli markaların destekleriyle gerçekleşiyor… Çocuklar ve ebeveynler için birbirinden eğlenceli oyun atölye alanları, söyleşiler, gösteri ve konserlerden oluşan dopdolu programıyla festival, tüm aileyi bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Bu yıl oyun temasıyla hayata geçirilecek Yaratıcı Çocuk Festivali; tüm çocuklara, #benimleoyunoyna diyecek. Tüm çocuklar ikincisi düzenlenen festivalde , bol bol oyun oynayacak, yaratıcılıklarını oyun yoluyla keşfedecekler. Yaratıcı Çocuk Festivali 2019 Gösteri Sahnesi’ yle de eğlenceli ve coşku dolu bir programla seyircilerinin karşısında olacak. Katılımcıların tüm günü eğlence ile geçirecekleri dopdolu YÇF Gösteri Sahnesi’nde; Ezo Sunal ile LALALA Konseri, Kerem Eser Paytak Show, pandomim, jonglör ve sihirbazlık gösterileri, balon showlar, kukla tiyatroları ve çok sayıda konser yer alacak. Ebeveynlere ilham verici söyleşi seanslarına; Sunay Akın, Nil Karaibrahimgil, Dr. Özgür Bolat, Prof. Dr. Belma Tuğrul, Varol Yaşaroğlu gibi önemli isimler konuk olacak..

Yaratıcı Çocuk Festivali’nin ikincisi Benimle Oyun Oyna temasıyla gerçekleştirilecek.

Festivalin her köşesinde birbirinden keyifli oyun atölyeleri ve muhteşem gösteri sahnemizde çocuklar; gün boyu oyun yoluyla yaratıcılıklarını keşfedecekler.

Bu yıl bol bol oyun oynanacak festival, hem çocuklara hem büyüklere ünlü fizikçi Albert Einstein’ın da dediği gibi ‘Oyunun araştırmanın en üstün biçimi’ olduğunu hatırlatacak.

Bu yıl da geçen yılki festivalde olduğu gibi Festival Tema sponsorluğunu Pınar Kido üstleniyor. Pınar Kido çocuklarımıza festival kapsamında 10.000 adet #BenimleOyunOyna şapkaları dağıtacak.

Detaylı bilgi ve festival programı için: yaraticicocukfestivali.com/

0 Yorum


Yorum Yap